NAMES’UA modateka – найбільший простір української моди

Нещодавно у ТРЦ «Проспект» відкрився найбільший простір української моди NAMES’UA modateka, який забезпечує новий формат шопінгу з можливістю створювати свій індивідуальний стиль виключно з одягу від українських дизайнерів і виробників на одному, якісно організованому майданчику.

2015.10.29Асортимент модатеки розподілено за відділами (чоловічий, жіночий, одяг для дому та спорту, взуття та аксесуари) та ціновим сегментам (premium – лінії прет-а-порте, middle up, middle та mass-market). А щоб не заплутатись і полегшити собі пошуки, можна звернутись до консультантів простору, які допоможуть підібрати найкращий образ і дадуть корисні стильні поради.

2015.10.29 (2)NAMES’UA modateka це 1000 кв. м, заповнених одягом більш ніж від 50-ти українських дизайнерів, серед яких: a.TaN by Andre Tan, DOLCEDONNA, RITO, LUKIS, GASSE by Aina Gasse, Z-ZALEVSKIY, MARCHI, VOROZHBYT&ZEMSKOVA, NaiLu-na, ANASTASIIA IVANOVA, ANNA SUN, MILLER, NATASHA MILLER, SEASON, ViloNNa, FRIDAY, ANNA SOREL, ELENAIZOTOVA, COCOAPANI, MR 520, JENADIN, MANNER’A, CREATERRA, SEVEN MOUNTAINS, HUMAN DESIGN LAB, M.I.SH.A, 2FRIENDS, HELENA ROMANOVA, ЦЕХ 78, ROMANIKA STYLE, SMALIY, UBER LOVE, Dublon та ін.

2015.10.29 (1)Тепер я знаю, куди ми з фотографом підемо на розвідку найближчим часом! Приєднуйтесь! 🙂

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s