Весілля влітку: що вдягнути? / Summer wedding weekend: outfit ideas

На мене чекають веселі вихідні – одруження близьких людей. Планується урочиста частина і неформальна наступного дня / The nearest weekend promises to be fun – I am going to my friends’ wedding. Here are some outfit ideas for official and informal parts.

До вихідних ще три дні, і я вже, схоже, визначилася з тим, що втягнути. З самого початку вирішила, що образ буде простим, зручним і елегантним, не хочу переобтяжувати його і зайвими прикрасами.

Для урочистої частини у мене поки три варіанти. І всі вони передбачають білий жакет (обіцяють, відносно, прохолону погоду, тому вирішила перестрахуватися) / There are three variants for the official part, all of them include white jacket as the weather is expected to be a bit cool.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

І три варіанти для неформальної частини, остаточний вибір залежатиме від погоди і настрою / And three variants for the informal part – all depends on the weather and my mood.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Поки я вибирала речі для вихідних, наштовхнулася на кілька суконь, які з року в рік перекладаються у шафі з місця на місце, але так і не вдягаються, і кожного разу я думаю, що для них ще настане час, але цього вже кілька років не трапляється. Я рішуче вирішила попрощатися з ними і тепер, нарешті, знайшла вихід – на ресурсі «Шафа» можна  влаштувати розпродаж своїх речей, а ще знайти поради як краще та ефективніше це зробити.

А тут можна знайти інші варіанти, де і як продати речі в інтернеті.

Бажаю вам місця для нових речей у шафі і щасливої долі для старих! 🙂 /

While choosing clothes for the weekend’s outfits I found some dresses that have not been put on for years, now I strongly decided to say them goodbye having found the practical decision – on ‘Shafa’ you can easily create your own sale and find other useful information.

І, незважаючи на прогнози, – всім сонячних вихідних! / Despite forecasts wish all of you a sunny weekend!

4 thoughts on “Весілля влітку: що вдягнути? / Summer wedding weekend: outfit ideas

  1. Пінгбек: The wedding: as it was | vylavcha

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s